Galaxy M Pro serisine bir yeni üye!

Galaxy M Pro serisine bir yeni üye!
Samsung'un Galaxy ceplerine bir yenisi daha geliyor.

Samsung'un Galaxy M Pro adı altında sunduğu telefon serisine dair yeni haberler gelmeye başladı. Sınırlı sayıda piyasaya sürüleceği söylenen ve QWERTY klavyesiyle sıklıkla BlackBerry'ye benzetilen cihaz, yeni yılda Samsung'un yeni süprizleri arasında yerini alabilir.

 

Blog of Mobile'ın haberine ve yayınladığı resme göre; henüz duyrulmayan GT-B7810 isimli telefon, M Pro sersinin yeni amiral gemisi olacak. Android 4.0 işletim sistemiyle piyasaya sürülecek cihaz, birçok yeniliği de beraberinde getiriyor. Yeniliklerin çoğu cihazın dış görünümünü kapsıyor olsa da 480x360 piksel çözünürlüklü ekran, 1,200mAh pil, micro-SIM ve HSPA destekli 3G bağlantısı gibi özellikler dikkat çekici.

 

GT-B7810'un daha keskin metalik tonları da cihaza görsel olarak ayrı bir hava katmış.         Samsung'un akıllı telefonlarından bir hayli farklı noktada yer alan M Pro teknoloji devinin beklentilerini karşılayacak mı ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi