Galaxy Ace 3 sahnede!

Galaxy Ace 3 sahnede!
Galaxy Ace 3 resmi olarak ortaya çıktı!

Samsung, beklendiği gibi yeni bir Galaxy cebini daha dünyaya tanıttı. Yeni Galaxy Ace 3, üç farklı model olarak karşımıza çıkacak.

 

Giriş seviyesi bir Android'li cep olan Galaxy Ace 3, çift SIM'li, LTE'li ve tek SIM'li sürümler olarak piyasaya sürülecek. 4 inç'lik ekranında 480x800 ekran çözünürlüğü sunan telefon, 5 megapiksel kamera, LED flaş, VGA çözünürlüklü ön yüz kamerası, 1GHz çift çekirdekli işlemci, 1GB RAM, 32GB'a genişletilebilen 5GB'lık dahili depolama (8GB'lık depolama alanının 5GB'ına erişebiliyorsunuz) gibi özelliklerle geliyor.

 

Samsung'a özel S Translator, S Travel, Smart Stay, S Voice ve Easy Mode gibi işlevler, Galaxy Ace 3'e dahil olarak gelecek.

 

Bluetooth 4.0, A-GPS, Wi-Fi, HSDPA 14.4 Mbps, HSUPA 5.76 Mbps, 1.500 mAh pil, cihazın sayılan diğer özellikleri arasında. Android 4.2.2 ile çalışacak olan Galaxy Ace, tüm Android'li Samsung'larda olduğu gibi TouchWiz arayüzünü kullanacak.

 

Samsung cep için henüz bir çıkış tarihi veya fiyat açıklamasa da bu bilgilerin, 20 Haziran'daki Samsung etkinliğinde ortaya çıkması bekleniyor. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi