Fuar Rehberi

Fuar Rehberi
Türkiye'deki tüm fuarların tarih, yer ve konuları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından bastırılan ve ücretsiz olarak dağıtımı yapılan 2012 Türkiye Fuar Rehberi'ne artık cep telefonlarından da rahatlıkla ulaşılabilecek.​ 2012 Türkiye Fuar Rehberi; iPhone, iPad, iPod Touch ve Android işletim sistemine sahip telefonlarda özel tasarım sayesinde çok daha kolay görülebilecek. Arama modülüyle yıl boyunca hangi sektörde, hangi tarihte, nerede fuar var, hepsi bu uygulamanın içinde detaylı olarak sorgulanabilmekte. Fuar takviminde yapılan güncellemeler, tarih, yer ve fuarların konusu hakkında bilgi edinebiliyorsunuz.

2012 Türkiye Fuar Rehberi Uygulaması, Google Play Store (Android Market) ve Apple Store'dan ücretsiz olarak indirilebilecek. Ayrıca rehberin güncel haline ''www.fuarrehberi.org.tr'' internet adresinden de ulaşılabilecek.

Uygulamayı IOS telefonlara indirmek için tıklayınız.  

Android cihazlara yüklemek için tıklayınız.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi