Fruit Ninja Puss in Boots (Meyve Kesme Oyunu)

Fruit Ninja Puss in Boots (Meyve Kesme Oyunu)

Fruit Ninja Puss in Boots çoğu kişi meyve kesme oyunu olarak da bilir gerçekten çok eğlenceli bir oyun. Fruit Ninja olarak geçtiğimiz yıl çıkan oyun son versiyonu Puss in Boots ile başarısına başarı katmış durumda. Çoğu kimsede bağımlılık yaratan oyunda meyveleri keserek puan topluyorsunuz. Sizlere bu sürümde anlatmak istediğimiz kısım "Bandito" bölümü. Oyunda yeni oyun dediğinizde karşınıza çıkan iki seçenekten biri olan Bandito'da 4 aşamadan oluşan bir macera sizleri bekliyor. 4. aşama yani final ile oyun sonlanıyor. Burada dikkat edilmesi gereken noktalar ilk ekranda yaptığınız ilk kesme refleks puanınızı etkiliyor. Meyveleri üçer, dörder v.s. ne kadar aynı anda çoklu keserseniz puanınız o kadar katlanıyor. Ve ekranda boşa çizik yapmamanız da sizin lehinize. Biz Tech Çekirdek ekibi olarak şu ana kadar maksimum 5547 puan alabildik. Sizler bu puanı geçebilirseniz aşağıda yorum kısmına yazın lütfen:)

App Store linki: http://itunes.apple.com/us/app/fruit-ninja-puss-in-boots-lite/id482499834?mt=8

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi