Foursquare Türkçe olarak yayında.

Foursquare Türkçe olarak yayında.
Foursquare Türkiye ekibi yaklaşık 3 aylık süren çalışmaları sonucunda gerçekleştirilen çeviri, Foursquare'in yeni güncellemesi ile birlikte sunuldu.

Foursquare web sitesini ve iPhone uygulaması Türkçe olarak yayına açtı. Türkiye ekibinin çalışmalarıyla Türkçeleştirilen uygulamada artık herkesin alıştığı ve bildiği bazı kelimeler ingilizce olarak kalmış. Mayor olmak check-in yapmak Top Mekanlar gibi kelimeler olduğu gibi bırakılmış. 

iPhone uygulamasında görsel arayüz tamamen değişmiş. 

Foursquare de Facebook’taki beğenme fonksiyonuna benzer bir işlevi mekanlar için kullanıma sunuyor. Artık kullanıcılar Foursquare üzerinde kaydı bulunan mekanların sayfalarındaki kalp butonuna dokunup buraları beğenebilecek. Aynı şekilde ipuçları, arkadaşların listeleri veya yaptıkları konum bildirimlerine de beğenide bulunmak mümkün olacak.

Yeni uygulamanın görsellerini alttaki galeride bulabilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi