Folder Phantom Redux: Dosyalarınızı meraklı gözlerden gizleyin!

Folder Phantom Redux: Dosyalarınızı meraklı gözlerden gizleyin!
Bilgisayarınızdaki dosyalarınızı korumak istiyorsanız Folder Phantom sizin için yenilendi.

Klasör gizleme programı olan Folder Phantom ilk kez 2007 yılında yayınlanmıştı. Bilgisayarınızdaki klasörleri başkalarından korumak için oldukça popüler bir hizmet olmuştu. Fakat bilgisayarda bazı ayarların değiştirilmesi ile gizli tutulan bu dosyalar gizlilikten çıkıyordu. Klasör gizleme programındaki bu eksiklik Folder Phantom'un tamamen yenilenmesine neden oldu ve geliştirilen son sürüm ile Folder Phantom Redux şimdi kullanıcılarına daha güvenli hizmet veriyor.

Geliştirilen Folder Phantom Redux'un yeni özellikleri şunlardır:

  • Klasör gizleme veya sadece kilitleme seçimi
  • Windows güvenli modda çalışıyorsa bile klasörü koruma
  • Şifre kıran yazılımlara karşı koruma
  •  Korumalı klasörden çıkarken hatırlatma seçeneği
Önceki sürümden bir diğer değişiklik artık birden fazla klasörü koruyabilirsiniz. Korumalı bir klasör içindeki alt klasörlerde korunacaktır.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi