Flash Drive

Flash Drive

Uygulama Bilgileri
Güncelleme: 22 Eylül 2010
Güncel Version: 1.3.0
Boyut: 14,0 MB
Diller: İngilizce, Korece
Geliştirici: Igor ZhadanovUygulama Hakkında :

Flash Drive, iPhone ve iPod Touch için bir dosya yönetim çözümüdür. Bu uygulama iPhone ve iPod Touch'u bir Wi-Fi sürücü olarak Windows veya Mac bilgisayarlarda, kullanmanıza olanak sağlar. Flash Drive, belgeleri ve resimleri görüntülemek ya da her türlü veriyi telefonunazda depolamak için kullanabilirsiniz.

Flash Drive ile şunları yapabilirsiniz:

Herhangi bir Mac OS X, Windows XP ve Windows Vista bilgisayarınızda Flash Drive çalıştıran iPhone ya da iPod Touch bağlanabilir ve bir flash sürücü gibi çalışabilirsiniz. 

ORTAK TÜM OFİS BELGELERİ OKUYUN

Flash Drive, PDF ve Word, Microsoft Office dosyalarını (doc, docx), Excel (xls, xlsx) yanı sıra Powerpoint (ppt, pptx) MS Project, MS Visio veya OmniGraffle gibi yazılımlar kullanılarak oluşturulmuş belgeleri okumak için kodlanmıştır.

Flash Drive, aynı zamanda çeşitli biçimlerde kitap okumanıza olanak tanır. TXT, FB2, RTF, HTML dosyaları, PDF ve DOC belgelere ek olarak desteklenmektedir.

DİĞER ÖZELLİKLER

- Dosyaları için şifre koruması

- Zip arşivleri için destek

- Büyük belgeleri ile hızlı kaydırma

- Güçlü dosya yönetimi

- Tam ekran modu

AppStore: Uygulamayı buradan indirebilirsiniz

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi