Fitness izleme uygulamaları!

Fitness izleme uygulamaları!
Fitness hedeflerinize ulaşmak ve korumak için mükemmel mobil uygulamalar...

Fitness hedeflerinize ulaşmak ve korumak için mükemmel mobil uygulamalar...

Spor izleme uygulamalarını akıllı telefonlarınıza yükleyerek rotanızı, hızınızı ve katettiğiniz mesafeyi izleyebilirsiniz. Bunların hepsi size aktivite geçmişinizi görüntüler ve böylece geçmiş istatistiklerinize ulaşmanızı sağlar. Daha da ileri giderek Twitter ya da Facebook'da arkadaşlarınız ile tüm egzersiz programını ve sonuçlarını paylaşabilirsiniz.

İşte Android akıllı telefonlar için en popüler fitness uygulamaları:

Endomonda Sports Tracker
Android Market'den indirilen en popüler fitness uygulamalarından biridir. Koşma, yürüme, bisiklet ve buna benzer pek çok faaliyeti destekler. Daha fazla analiz ve sosyal etkileşimler için Endomonda Web sitesinden faaliyetleri yükleyebilirsiniz.

 

RunKeeper
Bu uygulama ile GPS üzerinden katettiğiniz mesafeyi ölçebilir, bu doğrultuda hesaplamalar yaparak çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz. RunKeeper, gelişmiş özellikleri ve kullanımı kolaylaştıran şık arayüzü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir uygulama. 

 

Cardio Trainer
Cardio Trainer Android işletim sistemli akıllı telefonlar için ücretsiz bir uygulama ve tüm spor aktivitelerinizin kaydını sağlar. GPS bağlantısı ile egzersiz etkinliğinizi izler ve rotanızı bir harita üzerinden görebilirsiniz. Pedometre özelliği ile adım sayılarınızı hesaplayabilirsiniz. Belirtilen mesafeye ulaşıldığı zaman sesli uyarı almanızda mümkün. Ayrıca tüm programı Facebook'ta da paylaşabilirsiniz.

 

Adidas miCoach
Adidas miCoach diğer fitnes uygulamalarına benzerlik gösterir fakat farklı bir görünüme sahiptir. Ayrıca Dünya Bankası tarafından desteklenen miCoach Web Sitesi faaliyetleriniz için ayrıntılı bir analiz sağlar. Bu uygulamada basketbol, futbol, koşu, tenis gibi ön yüklü antrenman yardımları mevcut. Uygulamaya ulaşmak için Android Market'i ziyaret etmeniz yeterli.

 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi