Firefox 8 indirilmeye hazır.

Firefox 8 indirilmeye hazır.
Internet Explorer karşısında uzun zaman tek rakip olarak duran Firefox un 8 inci versiyonu Mozilla sunucularında indirilmeye hazır.

Internet Explorer karşısında uzun zaman tek rakip olarak duran Firefox un 8 inci versiyonu Mozilla sunucularında indirilmeye hazır. Bir zamanlar Microsoft un internet tarayıcı pazarındaki pazar payı %85 lere kadar çıktığında karşısında hızlıca Firefox yükselmişti. Şu anda ise tahmini olarak Firefox un %26 gibi bir kullanıcı kitlesi bulunmakta. 

Google ın internet tarayıcı işine Chrome ile girdikten sonra (ki kısa zamanda son derece başarılı olmuştur) Firefox la beraber Microsoft un Internet Explorer ına kafa tutmaya başlamışlardır. Internet Explorer ın pazar payı her geçen gün düşmektedir. Chrome ise dünya çağında %25 e yakın bir kullanım oranı bulunmaktadır.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi