Finansal kurtuluş tek tık uzakta mı?

Finansal kurtuluş tek tık uzakta mı?
En seçkin finansal uygulamalar

İnsanları ikiye ayırırım.Borcunu bitirmeye çalışanlar, para biriktirmeye çalışanlar.Aslında herkesin amacı aynıdır daha uygun bir maliyet ile aynı hayat standardını yaşamak yada aynı bütçeyle daha kaliteli yaşamak.

Burada size bazı uygulamalardan bahsetmek istiyorum.Bu uygulamaların benzerlerini türkçe halde de bulabilirsiniz, tek farkları bizim uygulamaların bunların yanında biraz çakma duruşudur.

Bu uygulamalardan bazıları size finansal açıdan öneri veriyor, bazıları ise ekonoımik makaleleri daha rahat takip etmenizi sağlıyor.

Umarım bu uygulamar ay sonu bütçenizde olumlu fark yaratabilir.

1-İlk uygulama mint uygulamamız bütçe planlamasının dünyadaki en büyük şirketidir.Kullanışlı Android,İos,veya masa başında her an bağlanarak güncel kalabiliyorsunuz.Açıkçası Amerika vatandaşları kart bilgilerini girdiği zaman kişinin tüm verileri çekiyor yani manuel giriş gibi bir hantallık yok.

2-Pageonce:Uygulamanın ağırlığı önceden planlanmış olan ve takipçinin unutarak sıkıntıya girebileceği fatura, kira, kredi taksiti gibi giderlerin takibi konusunda yardımcı oluyor.

3-BillMinder:Klasik takibin dışında BillMinder ile takvim halinde izleyerek olaya geniş bir ekrandan bakabilirsiniz.

4-Checkbook HD:Sınırlı ücretsiz uygulamasınında bulunduğu uygulamanın en güzel özelliği sanki ilkokul tahtası başında görsel olarak hoş bir ortamda çalışmak

5-Buxfer:İşte güzel bir uygulama eğer ev arkadaşı gibi bir durumunuz varsa bu uygulama tam size göre tek bir fonu herkes aynı anda yönetebiliyor.Elektrik faturasında size düşen kısmı takip etmek için kağıt kaleme son.

6-Google Finance :Google ın eline yüzüne bulaştırdığı bazı uygulamalar olsada inanın bana bu uygulama onlardan değil oldukça kullanışlı kolay ve güzel bir uygulama. Uygulama Android kullanıcılarının ücretsiz ulaştığı ve geniş kapsamlı bir uygulama.

7-Wikinvest :Finans portalı diyebiliriz. Makaleleri takip edebilir.Borsalardaki hareketleri izleyebilirsiniz. Kim bilir belki bir makalede yarın yeni paritenin ne olacağı yazıyordur.

Bu bahsettiğim uygulamarda en başta bahsetmedim ama finansal yapınızı grafiklere döker zaman içersinde nasıl bir süreçten geçtiğinizi izleyebilirsiniz.

umarım uygulamar işinize yarar.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi