Fatify ile gülmekten kırılacaksınız!

Fatify ile gülmekten kırılacaksınız!
Sevdiklerinizi Fatify ile şişmanlatın, 3 boyutlu hareketli animasyon karakteri oluşturun.

Fatify, fotoğrafınızı çekip kendinizi şişmanlatarak 3 boyutlu hareketli animasyon karakterinizi oluşturabileceğiniz ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Fatify ile yeni bir fotoğraf çekmeden iPhone cihazınızdaki mevcut fotoğraflarınızı da düzenleyebilirsiniz. Resimdeki kişiyi şişmanlatabilir, üzerine tıklayarak üzülme v.s. efektler verebilirsiniz. Fotoğrafı kullanarak 3 boyutlu hareketli bir animasyon karakter oluşturabilirsiniz. Uygulama oluşturduğunuz karakterin videosunu çekmenize, kayıt ettiğiniz videoyu, YouTube, Facebook, Twitter gibi soyal ağlar üzerinde paylaşmanıza da olanak sağlamaktadır. Sizlere önerimiz bu çok zevkli uygulamayı hemen denemeniz.

Fatify iOS versiyonunu ücretsiz indirmek için tıklayınız.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi