The Fancy

The Fancy

Pinterest ile başlayan akımın high-end versiyonu diyebiliriz. Fancy, gerçekten 'Fancy' olan şeylerin görsellerinin paylaşıldığı bir sosyal platform. Burada bazı ürünlerin direk satışları da mevcut. Uygulamanın arayüzü biraz Facebook biraz Instagram karışımı. Sol üstte 3 çizgiden oluşan ve dokunulduğunda Facebook gibi soldan sağa açılan bir ana menü. Instagram gibi görsellerin aşağı yukarı hareket etmesi. Takip etmek, takip edilmek, paylaşımda bulunmak ve alış veriş yapmak hepsi Fancy'inin içinde mevcut.

Uygulamayı kullanmak için Twitter, Facebook hesaplarınızdan biri ile giriş yapmalısınız. Kullanımı kolay ve görsel ziyafet sunan bir uygulama. Direk satışın olması da başka bir güzellik.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi