Facebook'ta önemli yenilik!

Facebook'ta önemli yenilik!
Dünyanın en popüler sosyal ağı Facebook, Android cihazlar için yayınladığı son güncelleme ile bir önemli yenilikler getirdi.

Yeni eklenen Fotoğraf Senkronizasyonu özelliği sayesinde kullanıcılar cihazları ve profilleri arasında görsellerini eşzamanlayabilecek. Bu yolla eklenen fotoğraflar, "Telefondan senkronize edilenler" diye özel bir klasörde yer alacak.

 

Öte yandan, şirket Facebook Messenger uygulamasını da güncelleyerek yeni mesaj ekleme opsiyonunu daha kullanışlı bir hale getirdi.

 

Yeni güncelleme ile birlikte hızı artan uygulama aynı zamanda daha kararlı bir hale geldi.

 

Bunların yanı sıra, Facebook HTC'nin Evo 3D ve One X'i, LG'nn Optimus Black ve Hub'ı ayrıca Samsung'un Galaxy Ace, Nexus, S3 ve Y'si içinde özel güncellemeler yayınladı.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi