Facebook un en hızlı beğenilen uygulaması

Facebook un en hızlı beğenilen uygulaması
İnanılması zor bir işi başaran Take This Lollipop uygulaması. Mutlaka inceleyin.

İnanılması zor bir sayı, insan gördüğünde gözlerine inanamayıp bir daha bakmak istiyor. Bahsettiğimiz sayı an itibariyle 9,981,069 :) Bu sayı facebook üzerinde hazırlanan bir uygalamanın, kaç kişi tarafından beğenildiğini gösteriyor ve bir kaç ilginç sayı daha haftalık büyüme oranı 3.500.000 :) Sayılar bir uygulama için gerçekten inanılmaz.

Uygulamanın ne olduğu hakkında bahsetmek, uygulamayı yeterince anlatabileceğini düşünmüyorum. Kesinlike denemenizi tavsiye edeceğim bir uygulama. 

Uygulamayı incelemek için Take This Lollipop tıklayın, ve ekrana gelecek sayfa da uygulamanın facebook hesabınıza erişimine izin verin. Ve arkanıza yaslanıp sadece izleyin :)

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi