Facebook photo zoom

Facebook photo zoom
Facebook'daki fotoğraflara tıklamadan büyük hallerini görmek mümkün.

Chrome'dan vazgeçip de başka bir tarayıcı kullanmak artık bir çok insan için neredeyse imkansız :) Özellikle de benim için. Pratiklik açısından ve zaman kazandırma açısından sağladığı eklentiler o kadar fazla ki bir başka tarayıcıya geçiş yapmayı aklımın ucundan bile geçirmiyorum :)

Tanıtacağımız eklenti çok basit fakat Facebook'da çok zaman geçirenler için çok uygun bir eklenti. 

Eklentimizin adı Facebook Photo Zoom. Adından da anlaşılacağı gibi sadece Facebook'daki fotoğraflara tıklamadan büyük boyda görmenizi sağlıyor. Basit bir iş iş için fakat tek tek fotoğraflara basıp büyük hallerini görmekten sizi kurtarmış oluyor :)

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi