Facebook hesabını tamamen silme

Facebook hesabını tamamen silme
Facebook hesabınızı kalıcı olarak silmeniz artık mümkün.

Facebook hesabınızı kalıcı olarak silmeniz artık mümkün. Hesabını dondur işleminden farklı olan bu işlem sayesinde facebook hesabınız kalıcı olarak siliniyor. Linki tıklayın ve aşağıdaki ekran görüntüsündeki gibi gelen uyarıyı dikkatle okuyun. Hesap silme işleminiz onaylandıktan sonra eski facebook kullanıcı adınız dahil hiçbir bilginizi geri alamayacak ve bu bilgilerle tekrar facebook'a kayıt olamayacaksınız. Onay tuşuna bastıktan sonra işleminiz birkaç saat içinde gerçekleşip facebook hesabınız geri dönüşümsüz olarak silinmiş olacaktır.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi