Facebook hesabı silme

Facebook hesabı silme

Bir süre önce facebook hesapların dondurulma dışında silinmesine izin verdi. Bildiğiniz üzere daha önce kullanıcılar sadece dondurma işlemi yapabiliyor akıllarına estikçe hiçbirşey olmamış gibi (tüm bilgileri saklandığından ) porfilinden devam ediyordu. Fakat bu bir çok kullanıcıyı huzursuz ediyordu. Kullanıcıların büyük kısmı bilgilerinin tamamını silmek için tüm bilgilerini teker teker(özellikle fotoğraf, video gibi) siliyordu. Facebook profilinizi silmek için  https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account linkine tıklamanız yeterli.

Sonrasında şifreniz ve görüntüsü verilen metni girmeniz yeterlidir.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi