Evde spor keyfi

Evde spor keyfi

Evde spor uygulaması çoğu insan için hayatın vazgeçilmezi sporu evde bile yapmak için bir yol gösterici konumunda.Uygulama dünyada çok sayıda indirilen Homesport uygulamasının türkçe versiyoru. Uygulamada evde yapabileceğiniz spor hareketleri bulunuyor. Evde spor olduğu için hiç alet kullanmayacaksınız gibi bir durum söz konusu değil. uygulamadaki hareketlerin bazıları için dambıl ve lastik gerekmektedir. Uygulama çok güzel ve basit dizayn edilmiş vucudunuzun hangi bölgesini çalıştırmak isterseniz o bölgeyle ilgili kategoriden set set hangi hareketleri yapacağınızı resimli görüyorsunuz. Hangi bölgeniz üzerine çalışmak isterseniz veya hangi sıra ile giderseniz buradan rahatça takip edebilirsiniz. Uyarılar ise hareketleri yapma aşamasında dikkat etmeniz gereken bazı şeyleri içinde barındırıyor. Önerim uygulamayla çalışmadan Dikka kısmını okumanız.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi