Epson'dan iOS cihazlar için kablosuz projeksiyon!

Epson'dan iOS cihazlar için kablosuz projeksiyon!
Epson, iOS cihazlar için kablosuz projeksiyon uygulaması başlattı.

Epson kablosuz ağ destekli projeksiyon cihazlarıyla kullanılabilecek yeni bir iOS uygulaması çıkardı. iProjection olarak adlandırılan bu uygulama sayesinde iPad, iPhone veya iPod touch ile aynı ağ içinde bulunan projeksiyon cihazlarına içerik aktarmak ve bu sayede mobil cihazlar içindeki içerikleri başka kişilerin göreceği şekilde yansıtmak mümkün oluyor. Kullanıcılar AppStore üzerinden ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde mobil cihazlarından projeksiyon cihazına bağlanarak PowerPoint ya da Keynote slayt gösterileri, Word belgeleri, Excel tabloları, PDF, JPG, PNG görüntüleme, video veya animasyon oynatma bunun yanı sıra Dropbox veya Gmail üzerinde tutulan dosyaları yansıtma imkanı buluyor. Uygulamayı kullanabilmeniz için Epson'un bu işlevi destekleyen bir projeksiyon cihazına sahip olmanız gerekiyor.

Bu uygulama eğitimciler için oldukça kullanışlı bir araç olarak görülmekte. Ayrıca iş adamlarının seyahatlerinde yanlarında dizüstü bilgisayar taşımalarına da gerek kalmayacak. 

 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi