Engelli insanlar için IK sitesi

Engelli insanlar için IK sitesi
Onlar iş dünyasında ben de varım diyor.

Gelişen iletişim teknikleri sorunların çözümüne hepimizi bir adım daha yaklaştırmakta. Sorunlardan haberdar olmamızı kolaylaştıran iletişim ancak halen çözümler kişisel girişimlerimizin ürünü. İşte tam da benim seveceğim tarz bir girişim. Ayhan Işık bu yola buralara varabileceğini hayal etmeden yola çıkmış birisi. Geldikleri nokta gerçekten örnek alınabilecek şekilde.

Isdunyasindabendevarim.com belediyeler, basın ve çeşitli şahısların destekleri ile engelleri aşıp engelli vatandaşları iş dünyasına kazandırmakta. İş verenseniz istediğiniz nitelikleri siteden belirleyip vasıflı ya da vasıfsız personel temin edebilmektesiniz. Engelli bir kişi ise sitede cv oluşturmakta, nitelik ve beklentilerine uygun bir iş arayabilmekte. Tabi ki bu süreçte aradaki iletişim özverili ve yaptıkları işten haklı bir grur duyan ekip tarafında yürütülmekte. Ekip engelli vatandaşın ayağına kadar giderek onunla videolu CV oluşturmakta.

Sitenin ticari bir beklentisi yok. Verdiği tüm hizmetler tamamen ücretsiz. Giderlerini de sponsorlar ve reklam gelirleri ile karşılamakta. 5000'den fazla videolu cv mevcut site bünyesinde. Yaptıkları için site ekibini tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi