En renkli Android telefon

En renkli Android telefon
Infobar C01 Japonya'da pazara sunuldu.

Android'in geliştiriciler için en büyük özelliklerinden biri isteyen istediği kullanıcı arabirimini işletim sistemi üzerinde uygulayabilmesi. Diğer platformlarda olmayan operatörler ya da üreticiler tarafından tamamı ile platform özelleştirilebiliyor.

Japonya'nın en byük ikinci operatörü KDDI au çok renkli ve ilgi çekici bir ürünü pazara sundu. Telefon üzerinde tamamen özelleştirilmiş Android 2.3 versiyonu çalışmakta ve oldukça göz hoş bir tasarım olmuş. Japon halkınında u tür renkli tasarımları sevdiklerini düşünürsek, Infobar C01 modeli ile KDDI au iyi satış rakamlarına ulaşabilecektir.

Telefon hakkında detaylı videoyu aşağıda izleyebilirsiniz. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi