En küçük yazıcı: Xerox Phaser 3040

En küçük yazıcı: Xerox Phaser 3040
Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, yüksek performanslı ve çok küçük tasarımlı yeni nesil yazıcısını piyasaya sunuyor.

Xerox'un bugüne kadar ürettiği en küçük yazıcı olan Xerox Phaser 3040, istenildiğinde bir çantada taşınabilecek ağırlıkta. Xerox Phaser 3040, Hi-Q LED baskı motoru ile sınıfındaki lazer yazıcılara oranla daha sessiz ve daha az enerji ile çalışıyor. Yazıcı, 20,8 cm yüksekliği ile neredeyse bir A4 kağıdı büyüklüğünde ve sadece 4,6 kg ağırlığında. Giriş seviyesi ürünlere göre oldukça hızlı olan Xerox Phaser 3040 dakikada 24 sayfa yazdırma hızına sahip. 

Çalışma alanının çok önemli olduğu, ekonomik bütçelerle hareket eden küçük ölçekli ofisler için geliştirilen Xerox Phaser 3040, yüksek kaliteyi ve düşük maliyeti bir arada sunuyor. Ultra kompakt tasarımlı yeni Xerox Phaser 3040, 1200x1200 dpi baskı çözünürlüğü ile metin ve grafiklerin yüksek kalitede basılmasını sağlıyor. 150 MHz işlemcisi, 64 MB standart belleği bulunan Xerox Phaser 3040'ın kağıt kapasitesi ise 150 sayfaya kadar çıkartılabiliyor. Hem PC hem de Macintosh ortamında çalışabilen, USB 2.0 bağlantısını destekleyen Xerox Phaser 3040, 89 Dolar + KDV tavsiye edilen fiyatı ve 2 yıl Xerox garantisi ile kullanıcılara sunuluyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi