En iyi yemek tarifi uygulamaları

En iyi yemek tarifi uygulamaları
Sofralarınızı lezzetlendirecek pratik iftar tarifleri

Bence yemek yapmak kadar yemek yemekte bir sanattır. :) Burda şimdi yemek yemekten ziyade sofralarımıza lezzetler katacak yemekleri hazırlayabilmemiz için sürekli elimizin altında bulunabilecek yemek tarifleri sunan akıllı telefon veya tabletleriniz için mobil uygulamalardan bahsedeceğim.

Türk mutfağında ki zenginlik herkesin malumu. Her yörenin mutlağına özel bir akıllı telefonlarımız için mobil uygulama geliştirilse zengin bir içeriğe sahip olacağı aşikar. Tanıtacağımız uygulamalar arasında türk mutfağı ve yöresel mutfaklardan özel tariflerin yanı sıra dünya mutfaklarından da eşsiz lezzetleri içeriğinde bulunduran akıllı telefon veya tabletlerimiz için mobil uygulamalar olacak.

Uygulamalarımızdan ilki;

- Yemek tarifleri isimli uygulama. Mobil uygulamada hem türk hemde dünya mutfaklarından eşsiz lezzetler bulabileceksiniz. Yemeklerin yanında tatlılar,kekler, kurabiyeler ve börek gibi bir çok tarifide bulmanız mümkün. Uygulama hem online hem de ofline çalışabiliyor. Yani internet olmadan da yemek tarifleri uygulamasını kullanabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama yeni tarifler ile de sürekli güncel tutulmakta. Eğer sizinde kendinize özel bir tarifiniz var ve yayınlanmasını isterseniz tek yapmanız gereken yemek tarifleri uygulamasını yazan firmaya yemek tarifinizi mail atmak :) 

İkinci uygulamamız;

- Tarif küpü isimli mobil uygulama. Bu uygulama zengin türk ve dünya mutfağından içerdiği lezzetli yemek tarifleri uygulamalarımızdan biri. Çorbadan, tatlı, mezelerden evde hazırlanabilecek doğal içeceklere kadar bir çok tarifi bünyesinde barındırıyor. Ayrıca mobil uygulama içerisindeki arama fonksiyonu ile tariflere daha hızlı ulaşma imkanınız var bulunmakta. Eğer bir tarif hakkında kafanıza takılan bir yer olduğunda ise tarife yorumlarda bulunarak uygulamayı kullanan diğer insanlardan da destek alabiliyorsunuz.

Son uygulamamız ise ;

- İnternetsiz yemek tarifleri uygulaması mobil uygulaması. Bu uygulamada internet bağlantısına gerek duymadan çalışan uygulamalardan bir tanesi. İçeriğide oldukça zengin. Sürekli kullandığınız ve aklınızda tutamadığınız bir tarfi var ise tarifi bu mobil uygulama ile favorilerinize eklyerek istediğiniz zaman hızlı bir şekilde tarife erişim imkanına kavuşabiliyorsunuz.Ayrıca bu uygulamada da eğer kendinize özel bir tarif var ise yine mobil uygulamayı yazan firmaya mail ile ulaşıp tarifinizin eklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir diğer önemli bir özellik ise; diyelim ki bir yerden bir yemek isemi duydunuz ve tarifini bulamadınız hemen uygulamayı yazan firmaya mail atarak mobil uygulamaya aradığınız tarifin eklenmesini rica edebilirsiniz.


 

 

 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi