En İyi Video indirme programı

En İyi Video indirme programı

Video Downloader uygulaması şu sıralar video indirmede kullandığım en güzel program. İndirmek istediğiniz videonun web sitesini programının link kısmına yazarak, uygulama ile indirmek istediğiniz video ya gelip videoyu çalıştırıyorsunuz ardından direk video yu indirmek isteyip istemediğiniz sorgusunde indir'i seçtiğinizde dosya indirilmeye başlanıyor. 

Türkçe desteği olan uygulamada "İndirilenler" ile inen videolarınızı tekrar çalıştırabilirsiniz. Uygulamanın ücretsiz versiyonu ve ücretli versiyonu arasında tek fark ücretsiz uygulamada indirdikten sonra saklayabildiğiniz video sınırının 10 ile sınırlandırılması. Uygulama internette youtube'de film ve dizi gibi takip ettiğiniz videoların cep telefonunuzdada taşımanızı sağlıyor. Uygulamanın ilgiç özelliklerinden biri ise yasaklı sitelere de girebiliyor olması. Özellikle ülkemizde youtube bir dönem kapatıp açılarak kullanıcıları çileden çıkartılmıştı. Tekrar böyle bir uygulama bile olsa bu uygulama bu uygulamadan etkilenmiyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi