En iyi ücretsiz iPhone Uygulamaları!

En iyi ücretsiz iPhone Uygulamaları!
Bol miktarda ücretsiz iPhone uygulaması bulunmakta. İşte bunların en favorileri...

2007 Haziran ayında piyasaya çıkan iPhone bir yıl sonra 2008 yılının Temmuz ayında resmi App Store'yi başlattı. iPhone sahipleri için 2008 yılından sonra geçen 3 yıl uzun bir süre görünebilir. Geçen üç yıl süreçte iPhone kullanıcıları binlerce farklı uygulamayı indirerek bu uygulamaları kullanmanın zevkini yaşadı. Bazı uygulamalar ücretsiz olurken bazı geliştiriciler kendi uygulamalarını abonelik veya üyelik şartı ile bazı geliştiriciler ise 1$, 2$ veya 5$ gibi bir ücret belirleyerek kullanıcılarına kullandırmıştır.

iPhone uygulamalarının piyasaya sürüldüğü 2008 yılından bu yana dünya genelinde en popüler 20 ücretsiz uygulamayı listelik. Bu uygulamalar için herhangi bir ücret, üyelik, abonelik vs. gerekmemekte ve bu uygulamalara özgür uygulama adı verilmekte. 

 1. Adobe Photoshop Express
 2. Amazon Mobile
 3. BBC News
 4. Bing
 5. Converter Plus
 6. Dokobots
 7. Dragon Go!
 8. Drobbox
 9. Epicurious
 10. ESPN Score Center
 11. Evernote
 12. Facebook
 13. Find My iPhone
 14. Flickr
 15. GateGuru
 16. Google Earth
 17. Google + Mobile
 18. Google Search
 19. Google Translate
 20. iBooks

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi