En iyi 2 dizi uygulaması

En iyi 2 dizi uygulaması

Başlıktanda anlaşıldığı üzere bugün 2 güzel uygulama anlatacağım. İki 
uygulamanında kendine göre avantajları var.

İlk uygulama Dizi indir: Uygulama diziyi direk indirerek telefonunuzun hafızasına almanızı sağlıyor. Dizi en az 4 parça halinde oluyor. Çok geniş bir türk dizisi arşivi söz konusu. Seçtiğiniz dizinin istediğiniz bölümünü evde indirerek yolda takılırmı hat çekermi derdi olmadan rahatça izleyebilirsiniz. Uygulamanın eksiği bazı dizilerin adı var içi boş içine bakıp var olan bölümlerde de hata veriyor. Aslında çok büyük bir sorun sayılmaz çünkü dizi arşivi güncel diziler dışında eski diziler ile geniş tutulmuş. Bu arada indirdiğiniz dizi yarım kalırsa daha sonra tekrar download yapmak istediğiniz zaman kaldığı yerden devam etmesi gerçekten güzel. Hit diziler görüntü kalitesi yüksek halde kayıt altında.

 
Diziler Burada uygulamasının yeri ise gerçekten başka güzel bir uygulama piyasada başka dizi izleme uygulamaları olmasına rağmen diziler burada uygulamasını yeri gerçekte çok ayrı. Uygulamanın ilk özelliği çok geniş ama gerçekten çok geniş bir dizi arşivine sahip olması, ki bu özellik diğer uygulamalar ile arasında fark yaratmasını sağlıyor. Arşivlemesi çok düzenli, eski dizilere yer verilmiş (çılgın bediş gibi gerçekten çok eski bir dizinin bile 63 bölümü var), yabancı dizi arşivi geniş her dizi için onlarca bölüm olmasa da en hit dizilerin bölümleri eksik kalmamış. Uygulamanın dürüst olmadığı tek yer adı diziler burada derken sadece diziler ile sınırlı kalmayıp Tv show larına da uygulamasında yer vermesi gerçekten çok güzel olmuş. Bu arada yabancı dizilerin altyazıları çok güzel bilgilerinize.

 

Kısaca bu uygulamalar eğer dizileri takip edip  telefonda izlerim diyenler için çok güzel bu uygulamalar. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi