En ince tablet!

En ince tablet!
Türkiye’nin ilk yerli tablet üreticisi General Mobile, 10.1 inç ekran boyutu, 8.5 mm inceliği ve 560 gr ağırlığı ile e-tab 4G tableti piyasaya sürdü.

Türkiye’nin ilk yerli tablet üreticisi General Mobile, dünyada benzer özellikler taşıyan tabletlere kıyasla fark yaratacak; 4 çekirdekli, en hafif ve en ince tabletini piyasaya sürerek bu alandaki öncü ve lider rolünü pekiştirdi.

 

Sıra dışı özellikler, ve incelik!


Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich, NVIDIA Tegra 3 Quad Core 1.5 GHz en gelişmiş ve hızlı işlemci teknolojisi, 10.1 inç IPS Ekran, 10 Nokta Kapasitif Dokunmatik Panel, 8 MP Arka Kamera Auto Fokus ve Flash, 2 MP Ön Kamera ve HSPA+ hızlı internet desteği gibi sıra dışı özelliklerinin yanı sıra, tasarımıyla da ön plana çıkan e-tab 4G bu alandaki rakiplerinin arasında oldukça dikkat çekiyor. Sadece 8.5 mm inceliğe sahip e-tab 4G, 560 gr ağırlığıyla da kullanıcılara taşıma kolaylığı sağlıyor.        

 

 

4 çekirdekli ve 1.5 GHz hıza sahip e-tab 4G, piyasadaki rakiplerine oranla göz dolduruyor. Performans ve fiyat kıyaslamasında piyasadaki tüm rakiplerine oranla 999 TL’lik süper avantajlı fiyatıyla da dikkat çeken e-tab 4G, Ekim ayı itibariyle satışa sunuldu.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi