En ince akıllı telefon Türkiye'de!

En ince akıllı telefon Türkiye'de!
Huawei’nin 6,18 mm incelikteki son teknoloji akıllı telefonu Huawei Ascend P6 Türkiye'de satışa sunuyor.

Huawei Ascend P6, 6,18 mm ile Türkiye’de mevcut en ince akıllı telefon. 1.5 Ghz dört çekirdekli işlemcisi ve metal gövdesiyle hızını sağlamlıkla birleştiren telefonda, şu an eşi bulunmayan 5 megapiksellik ön kamera özelliği dikkat çekiyor. Ön ve arka kamera, otomatik iyileştirme özelliği ile yakından çekilen fotoğraflarda yüzdeki kusurların düzeltilmesini sağlıyor. Arka kamerası ayrıca 8 megapiksel fotoğraf çekebiliyor ve 1080p HD video kaydı yapıyor. Teknolojiyi zarafetle buluşturan Huawei Ascend P6, 120 gram hafifliğine karşın 2000 mAh bataryaya sahip ve güçlü dokunmatik ekranının Magic Touch teknolojisiyle eldiven giyerken bile kullanılabiliyor. Android Jelly Bean 4.2 platformunda çalışan Huawei Ascend P6, modern akıllı telefonlardan bekleneni kullanıcılara fazlasıyla sunuyor.

 

İlk kez Vodafone’lular için satışta

Teknoloji dünyasının en prestijli ödüllerinden birini veren Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği (EISA) tarafından 2013 “Avrupa’da tüketicilerin en iyi akıllı telefonu” ödülüne layık görülen Huawei Ascend P6, Türkiye’de ilk kez Vodafone’lular için A.C.A.İ.P avantajıyla satışa sunulacak. Vodafone Cep Merkezleri’nde yerini alan Huawei Ascend P6, Vodafone’un en iyi teknolojiyi en uygun fiyatla aboneyle buluşturma vizyonuyla kontratsız olarak 999 TL’ye satışa çıkacak.

 

En gelişmiş teknolojik özelliklere sahip, son model bir akıllı telefon satın almak isteyen ancak bütçesini zorlamak istemeyen Vodafone’lular, Huawei Ascend P6’yı 24 ay kalma sözüyle tarifelerine ek günde sadece 1 TL’den başlayan fiyatlarla kolayca satın alabilecek.

 

Huawei Ascend P6’nın teknik özellikleri

 

Ekran:

o 4.7 inç dokunmatik ekran

o 1280x720 piksel çözünürlük

 

Bellek:

o 8 GB dâhili hafıza

o 2 GB RAM

o Micro SD desteği (32 GB maksimum)

 

İşletim sistemi:

o Android Jelly Bean 4.2.2

o Emotion UI

o Huawei K3V2E platformu

o 1.5 GHz, dört çekirdekli işlemci

o 2000 mAh batarya

 

Bağlantı:

o  WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n

o Bluetooth 3.0

o GPS

o GLONASS

 

Kamera:

o 8 MP arka kamera, 1080p video

o 5 MP ön kamera, 720p video

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi