En güzel tarayıcı

En güzel tarayıcı

Günlük hayatımızın içerisindeki uygulamarla artık akıllı telefonlar taşınabilir ofis oldular. Ofis uygulamaları hakkında bir çok başarılı uygulama var. Camscanner ise bu uygulamaların bile başarı ortalamasının çok üzerinde bir uygulama. Uygulama adından da anlaşılacağı gibi bir tarayıcı uygulaması. Çalışma mantığı basit, taramak istediğiniz dökümanın fotoğrafını çekiyor yada hazır olan fotoğtaflardan fotoğraf seçiyorsunuz. Ardından fotoğrafın üzerinde tarayıcını oluşmasını istediğiniz köşeleri seçiyor daraltıp genişleterek tarama sonrasında hangi kısmın taranmış olarak görünmesini istiyorsanız ayarlarınızı buna göre yapıyorsunuz. Bundan sonra detaylandırarak dökümanı yan çevirebilir renkleri ile oynayabilirsiniz. Artık dosya bir FDF dosyası. Peki bu dosyayla neler yapabilirsiniz. Uygulamanın en basit özelliği tabii ki mail atması. wi-fi den bağlanarak çıktı alabilir. FDF dosyalarınızı google docs, BOX.net, Evernote, idisk ve DropBox a yükleyebilir. Hatta fax çekebilirsiniz. Fax tabii ki harici bir ücrete tabii (1 sayfa 0,99 USD,2 sayfa 1,99 USD, 10 sayfa 8,99 USD) ve ihtiyaçlarınız dahilinde fax  paketi alabiliyorsunuz. Uygulamanın Ios ve Andorid olarak iki platformda da çalışması uygulamanın geniş bir kesime hitap etmesini sağlıyor. Ürünün bir çok benzeri olmasına rağmen size bu uygulamayı önermemizin temelinde kullanılabilirliği yatmaktadır.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi