En çılgını Hamdibeyinteklifi.com

En çılgını Hamdibeyinteklifi.com
Fırsat siteleri arasında hızlı bir yükseliş gösteren hamdibeyinteklifi.com, cazip fırsatlar ile fırsat sitesi kullanıcılara harika fırsatlar sunuyor. 2012 yılı içinde de farklı ülkere yatırım yapma düşüncesi var.

Fırsat siteleri sektörüne www.hamdibeyinteklifi.com hızlı bir giriş yaptı. Sektöre en çılgın teklif sloganı ile giren www.hamdibeyinteklifi.com kısa sürede sektörün iddialı isimleri arasında yer almayı hedefliyor. Türkiye genelinde kampanyaya başlayan www.hamdibeyinteklifi.com giyimden, modaya, cafeden restorana, tekne turundan 5 yıldızlı tatile birçok alanda yarı fiyatına teklifler sunuyor.

www.hamdibeyinteklifi.com 2012 de hem Avrupa’da, hem de Amerika ve Kanada’da faaliyete geçmeyi planlıyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi