En başarılı park etme oyunu

En başarılı park etme oyunu
Daha önce oynadığınız park etme oyunlarından çok farklı, zevkli ve eğlenceli.

Parking Mania Lite

Oyunun bölümleri çok zekice hazırlanmış biraz beceri birazda sabıra ihtiyacınız var.

İlk bölümleri çok kolay, sizi oyuna hazırlamak için yavaş yavaş zorlaşan bölümler var önünüzde. bölüm içerisine saklanmış altın liraları topladıkça kazandığınız para ile store kısmından kendinize ekstra hak alabiliyorsunuz. Tabi ki maksimum 3 adet. Oyunu harekete duyarlı modda oynayabildiğiniz gibi ayarlardan ekranda gözüken bir direksiyon ile de oynayabilirsiniz. Direksiyon modu bence daha zevkli ayrıca daha çok arabaya hakim olmanızı sağlıyor.

Oyunda sadece araba değil tır, kamyonet, traktör, limuzin, motorsiklet ve benim henüz görmedim bir çok araç var. Oynun hareketli modda nasıl oynanadığını gösterem bir video ekliyorumsizler için.

 

Oyunu itunesten indirmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi