El yazısı ile not alma keyfi...

El yazısı ile not alma keyfi...

Bazı insanlar için el yazısı vazgeçilmezdir. Taşınabilirlik yönünden hemde daha rahat iletişim yönünden el yazısı her konuda yeterli gelmemektedir. Not defterini el yazısı ile kullanmak için ise çizim defteri güzel bir uygulama. Çizim defteri sizin yeni bir sayfa üzerinde el yazınızla not almanızı sağlıyor. Kağıda yazdığınız kadar zevk vermesede hiç yoktan iyidir.

Uygulamada 31 çeşit kağıt türü kullanılarak ( hazır şekillendirilmiş sayfalar üzerinde çalışmak işinizi çok kolaylaştırıyor)  ve istediğiniz 15 rengi kağıdınıza uygulayarak yazı yazmaya başlayabilirsiniz. Her sayfadan diğerine geçip yeni bir sayfadan devam etmek çok kolay ki bu sizin rahat bir şekilde not almanız için önemli. Yazı için kullanabileceğiniz 19 renk ve 6 farklı büyüklükte nokta bulunuyor. Ayrıca çektiğiniz bir resim üzerinde de notlar almak bazı yerlerde oldukça ihtiyaç duyabileceğiniz bir özellik(ne yazık ki bu kısım ücrete tabii). 

Not almak için kullanabileceğiniz bu uygulama bazıları için draw pad pro vazgeçilmez olacak.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi