Eğlenceli bulmaca oyunu

Eğlenceli bulmaca oyunu

Doors of the mind tam hastalarına göre bir oyun. Oyun ekrandaki yüzlerce malzemeden sizin gerekli malzemeleri seçmeniz temeline dayanıyor. odada ise mantık aramayın kendi içinde düzenli görünsüde bir çok malzemenin bulunduğu yer absürd oluyor. Geçtiğiniz bölümlere göre malzemelerin gölgeli hallerini veya ingilizce isimlerini kullanarak seçiyorsunuz malzemeleri. Oyun zeka veya hız ile değil sadece dikkate dayalı bir oyun olması diğer oyunlara göre yarattığı en büyük fark.

Açıkçası bazı bölümlerde oldukça zorlanabiliyorsunuz ve zaten bazen de kopya çekmek için küçük bir tuş koymuşlar ki bu şekilde geçemediğiniz bir bölüm yüzünden bunalıp oyunu bırakmanızı istemiyorlar. Sizin oyunda kalacağınız süreyi uzatmak en büyük hedefleri.

Oyuna kısa bir süre ayırarak bu tarz bir oyundan zevk alıp almadığınızı görmeniz gereki belkide oyun sizin için çok eğlencelidir.

oyun ile ilgili bir çok resim yerine aşşağıdaki video sizin oyun hakkında daha çok bilgi almanızı sağlayabilir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi