Eğlenceli bir uygulama daha!

Eğlenceli bir uygulama daha!
Fotoğraf üzerinde düzenlemeyi seviyorsanız bu uygulama tam cebinize göre.

Daha önce size fotoğraflar ile düzenleme yapabileceğiniz güzel ve farklı uygulamar tanıtmıştık. Bunlar Tooncamera, Fatify, Photoshop bunlardan bazıları. Tanıtacağımız yeni uygulama ise facebomb. Çektiğiniz fotoğraftaki yüzleri çoğaltıp fotoğraftaki diğer yüzlere yerleştiriyor. Açıkçası suratları bu kadar net seçmesi çok hoşuma gitti kendi denediğim 20 kişi çekildiğimiz fotoğrafta her suratı ayrı ayrı algıladı uygulamamız. Her tekrar da yeni seçtiği kişinin suratını diğer kişilere uygulayabiliyorsunuz. Artık sevdiğiniz bir arkadaşınıza süpriz yapabilir. Taraftarı olduğunuz takımın en iyi futbolcusunu tüm takım ondan oluşmuşça düzenleyebilirsiniz. Bu uygulamada bu işlem bir dakikanızı bile almayacak. 

Tabii ki suratı yerleştirme aşamasında çok iyi durmuyor. Kişilerin kafa yapısı, poz veriş şekli, derinlik gibi bir çok etken var. Ama amacımız sadece eğlenmek ise yeterli bir uygulama.

Uygulama ios versiyonu için buraya tıklayabilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi