Eğlenceli bir uygulama Appfusion

Eğlenceli bir uygulama Appfusion

Appfusion bana göre ios için yapılmış en ilginç uygulamalardan biri diyebilirim. Uygulama bir çok amaçsız uygulamalardan biri gibi duruyor ama düşünce yapısı ile amaçsızlığı sizi eğlendiriyor. Uygulamada sizin belirlediğiniz bir arka plana veya hazır arka planlarda elektirik efekti vermenizi sağlıyor. Aslında elektirik efektlerden sadece bir tanesi toplam 6 efekt( Her yere elektrik yayılımı, elektrik silahı ile görsellik, ekranı  kırma efekti,ateş efekti, pusluluk efekti ve son olarak adını balonlu naylon) bunlar içerisinde balonlu naylonu patlatmak birçok insan için saplantıdır ki benim en çok ilgilimi çeken efekte bu oldu. Puslu ekran olarak belirttiğim ekran ise soğuk havalarda camdaki pusluluğu nasıl dokunarak şekil veriyorsanız aynı şekilde iphone ile buna şekil verebilirsiniz. Elektirik efektleri ise size bir efekt verip oturmanızı sağlamıyor. Titreşim, arka arkaya flash yandırıp söndürme, 4 çeşit ses ve 4 çeşit renk ile elektrik ile size seçenek sunuyor.

Burada daha önce anlattığımız bir çok işlevsel özellik olan uygulamalara kıyasla bu basit ama uygulamanın sizi içine çektiğine şaşıracaksınız. Eğer çocuğunuz veya yiğeniniz varsa bu uygulama ile telefonunuzu elinden bırakmayabilir dikkat edin.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi