Efsane oyun simdi IPhone'da

Efsane oyun simdi IPhone'da
Metal Slug 3 IPhone'a uyarlandi. Ekran goruntuleri iceride.

Muhtemelen tum zamanlarin en cok bilinen 2D arcade oyunu Metal Slug IPhone'a uyarlandi. Ancak IPhone versiyonunda , onceki versiyonlardan cok daha fazlasi var.

Klasik arcade moduna ek olarak bu versiyon "gorev modu" adinda yeni bir mod iceriyor. Gorev modu, size istediginiz veya en sevdiginiz bolumleri oynamanizi sagliyor. buna ek olarak IPhone versiyonuyla birlikte, aralarinda denizalti slug, fil slug, matkab slug ve tabii ki metal sluginda bulundugu en sevdigimiz Metal Slug araclariylada tekrar oynayabilecegiz.

Belkide hepsinden iyisi artik Metal Slug 3'u arkadaslarimizla co-op olarak oynayabilecek olmamiz. Bluetooth uzerinden arkadaslarinizin telefonuna baglanip oyunu birlikte oynayabilirsiniz.

Eger sizi sadece arkadaslarinizi yenmekte kesmiyorsa, tum dunyadaki oyuncular ilede rekabete girebilisiniz, cunku Metal Slug3'un IOS surumu icin bir dunya siralamasi mevcut. Oyunda elde ettiginiz basarilara gore dunya siralamasinda ust siralara tirmanmaniz mumkun.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi