Efsane oyun Carmageddon iPhone'da

Efsane oyun Carmageddon iPhone'da
Oyun severlerin çok iyi bildiği farklı bir yarış oyunu olan Carmageddon artık cep telefonlarında oynanabilecek.

Efsane yarış oyunlarından birisi olan Carmageddon, oyun platformlarının artık ceplere girmesi ile tekrar gündeme geldi. Stainless Games tarafından yeniden hazırlanmakta olan bu oyun, bu yaz iOS ve Android platformlarına gelecek. PC versiyonun biraz daha gelişmiş hali olacak oyun bütün oyun severleri şimdiden meraklandırmaya başladı.  

 

Kickstarter üzerinden toplanan bağışlarla yeniden doğmaya hazırlanan Carmageddon, eski oyun severleri heyecanlandırmaya başladı bile.

12,993 oyun sever site üzerinden projeye destek verdi toplanan bağış miktarı ve proje detaylarına http://www.kickstarter.com/projects/stainlessgames/carmageddon-reincarnation buradan ulaşabilirsiniz.

Bakalım Stainless Games'in yeni Carmageddon'u beklentileri karşılayabilecek mi, hep birlikte göreceğiz.

Oyunu ilk kez duyanlar aşağıdaki videodan oyun hakkında fikir edinebilir. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi