Dürüst, Tarafsız, Ahlaksız Haber

Dürüst, Tarafsız, Ahlaksız Haber
Birçoklarının severek takip ettiği Zaytung sitesinin uygulamasını mercek altına alalım dedik.

Adını hatırlamadığım ülkenin birinde bir gazete sadece iyi haberleri yazmaya başlamış hatta hava o gün kötü ise hava durumunu bile yazmıyordu. Bilmeyenler için önce Zaytung'u biraz açarsak Zaytung bir haber sitesi. Buradaki haberler tamamen hayal ürünü olup gülmek eğlenmek amaçlı. Genelde sosyal konulara küçük gönderme yapmalarının dışında ara sıra hepten gündem dışı yüzünüzde tebessüm oluşturacak haberler de güncel olarak siteye ekleniyor. 

Uygulaması hem android hem de ios için bulunan bir uygulama. Sitede olan herşey uygulamada da var. Bulunan haberleri Spor haberi, Son dakika heberleri ve fotohaber şeklinde ayrılmış. Sitedeki haberleri paylaşabiliyor bu haberleri favorilerinize ekleyebiliyorsunuz. "Neden Amerikalı Rap'ciler gibi bir hayatımız olmuyor" veya "2 ay önce 500 Lira almıştın benden, neoldu o? " gibi tamamen geyik amaçlı anketlerde istatistik yapabilir ve bunların sonuçlarını inceleyebilirsiniz. Burç yorumlarınızı günlük takip ettiğiniz gibi buradan takip edebilir. Seçilmiş videoları Zaytung yorumu farkı ile izleyebilirsiniz. Dergi isimli kısımda ise Abuk subuk dergi kapak tasarımlarına bir göz gezdirmenizi öneririm. Galeride bir kaç dergi kapağı inceleyebilirsiniz. Kısaca son günlerde ardı arkası kesilmeyen olumsuz haberlerden biraz olsun sıyrılıp bir tebessüm ve kendinizi iyi hissetmek için güzel bir uygulama.

65+
Sinema
Adam

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi