Dünyanın en ince Ultrabook’u Türkiye’de!

Dünyanın en ince Ultrabook’u Türkiye’de!
En kalın noktası yalnızca 15 mm olan, dünyanın en ince Ultrabook'u Aspire S5 Kasım ayında Türkiye’ye geliyor.

1.35 kg'dan daha hafif ve 13.3 inç (34 cm) LCD ekrana sahip olan bu ultra ince ultrabook, kısa sürede mobil hayatın vagzeçilmezi olacak.

 

Aspire S5, hızlı ön yükleme ve devam etme için Acer Green Instant On teknolojisine ve kullanıcıların tüm cihazlarındaki multimedya ve verilerini her an, her yerden  (uykudan bile)  yönetebilmelerini sağlayan Acer Always Connect özelliğine sahiptir.

 

Acer Inc. Başkanı Jim Wong şunları söyledi: "Ultrabook bir ürün segmentinden çok daha fazlasıdır". "Bu, mobil bilgisayarlarda genel olarak kabul görecek yeni bir trend ve müşteriler Acer'ın dizüstü bilgisayar ailesinde gittikçe artan benzersiz özellikleri keşfedecekler."

 

1.5 saniyede açılan Aspire S5 ile her zaman bağlı kalın!

 

Yenilikçi Acer Green Instant On ve Acer Always Connect teknolojileri her an ve her yerden veri yükleme ve almayı sağlamanın yanı sıra, enerji tasarrufu özelliğine de sahiptir.

 

Acer Green Instant On anında devam etme fonksiyonu (1,5 saniyede) sunar ve haftalarca dayanan pil ömrünü garanti eder.

 

Acer Always Connect ise daha yüksek verimlilik sağlar ve hem eğlence hem de habere ulaşmak için kullanıcıları geleneksel bağlantılardan çok daha hızlı bir şekilde internete bağlar.

 

Kullanıcılar Facebook, Twitter ve Outlook e-posta hesapları açıkken güncellemeleri anında görebilirler. Ayrıca Acer Always Connect Aspire S5'i akıllı telefon gibi bir uzak cihazla uyandırabilir. Tüm belge, müzik, resim ve video dosyalarına erişim ultra hızlı ve kolaydır.

 

Tasarım harikası ultra akıcı çizgiler

 

Eğim verilmiş akik siyahı kasasıyla bir tasarım harikası olan Aspire S5'in kapak kenarı sistem gövdesini koruyucu bir kabuk gibi sarar. Magnezyum-alüminyum alaşımlı kapağı ve avuç dayanağı daha ince ve dayanıklı bir form sağlarken, metalik fırçalanmış detayları tasarıma incelik katar. Tüm açılardan görülebilen net ve ultra akıcı dış hatlarıyla S5 performansı kadar tasarımıyla da fark yaratıyor.

 

Sihirli giriş-çıkış paneli

 

Aspire S5 Acer'ın MagicFlip I/O port paneli birleşme yerinin altına gizlenerek akıllı bir şekilde tasarlanmış ilk Ultrabook'udur. Bu tasarım özelliği S5'in genel inceliğini ve aerodinamik biçimini geliştirir. İhtiyaç duyulduğunda, MagicFlip tuşuna basılarak  giriş-çıkış portlarını ortaya çıkaran bir panel açılır: HDMI, USB 3.0 ve 20 Gbps Thunderbolt bağlantıları bu paneldedir.

 

Aspire S5 Ultrabook Kasım ayından itibaren Türkiye’de teknoloji marketlerde yerini alacaktır.

 

Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı: 1299$+kdv (Windows 8 İşletim sistemi, i5 işlemci, 128GB SSD). 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi