Dünya'nın en büyüğü LG'den

Dünya'nın en büyüğü LG'den
OLED Tv de LG dünyanın en büyük ekranına sahip televizyonunu üretti.

Geleceğin televizyon teknolojisi olan OLED teknolojisi büyük boyutlara kadar şimdiye kadar çıkarılamamıştı. LG bu sonucu değiştirdi ve 55 inç boyutunda dünyanın en büyük OLED TV sini ürettiğini açıkladı.

Televizyon 100.000:1 kontrasta ve yalnızca 5 mm kalınlığında. Yapılan açıklamada 2012 Ocak ayındaki CES (Tüketici elektroniği fuarı)' de hem bu televizyonun hemde LG nin CINEMA 3D teknolisinin tanıtımının yapılacağı duyuruldu.

LCD, LED derken şimdi de OLED. Üstelik şaşırtıcı derece ince panele sahip OLED Tv ler. Lg OLED Tv ler için fiyat ve seri üretim tarihi hakkında bilgi vermedi fakat önümüzdeki yıl OLED TV leri sıkça görebileeğimiz düşünüyorum.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi