Dragon Age 3 söylentileri gerçek

Dragon Age 3 söylentileri gerçek
Bioware Dragon Age 3 üstünde çalışmakta.

Dragon Age adım adım efsane oyunlar arasına girmeye doğru ilerlemekte. Daha önce oyunun kısa bir dizisi yapılmış, Dragon Age 2 ile gerçekten iyi bir RPG oyunu ortaya konulmuştu. Özellikle oyun sırasında 4 kişilik partinizin tamamını yönetebiliyor oluşunuz RPG'nin strateji boyutunu daha da bir güçlü kılmıştı.

Bir süredir Dragon Age 3 söylentileri dolaşmakta. Bu söylentileri Bioware Ceo'su Dr. Ray Muzyka gerçeklemiş ve Dragon Age 3'ün Dragon Age:Orgins ve Dragon Age 2'nin bir birleşimi olacağını, eski fanlarını memnun edecek bir karışım çıkacağından bahsetmişti. Bioware bu konuda biraz süprizi korumak ister gibi şu ana kadar çok ciddi bir görüntü sızıntısı bulunmamakta. Sadece senaryonun başlamasına sebep olan kralın suikasti var...

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi