Doya doya Euro 2012'yi yaşayın

Doya doya Euro 2012'yi yaşayın
Bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan, tabletinizden Euro 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası'nı yaşayın.

Polonya ve Ukrayna'nın ortaklaşa düzenlediği Avrupa Futbol Şampiyonaları'nın 14. turnuvasını daha yakından takip etmek, sonuçlarını ve istatistiklerine cep telefonunuzdan, tabletinizden, tarayıcınızdan hemen ulaşın. Euro 2012 maçlarını arkadaşlarınızla oynayın. Bu futbol şöleninden her yönüyle faydalanın.

Euro 2012 Resmi Mobil Uygulaması 

ile en son haber, video ve fotoğrafın da takip edilebildiği uygulamada takımlar, istatistikler, saha bilgileri gibi onlarca detay var. Şu an özelliklerin tamamını görebiliyoruz ancak bu istatistikler turnuvanın başlamasıyla beraber saniye saniye güncellenecek. 

Official UEFA EURO 2012 app sosyal medyayla bağınızı da sağlıyor. Takımların web sayfalarına ulaşmak, sosyal hesaplarını takip etmek, maç sırasındaki sayısız etkinlikten haberdar olmak ve gelişmeleri sosyal profilleriniz üzerinden paylaşmak için de EURO 2012 resmi mobil uygulamasını kullanacaksınız. Uygulama video paylaşımlarına öncelik vererek özet ve öne çıkan görüntüleri an be an kullanıcılarına aktaracak.

İndirmek için;

  • 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası Resmi iPhone Uygulaması İndir13.8 MB
  • UEFA EURO 2012 Resmi Android Uygulaması İndir3.9 MB 

Popüler Futbol Oyunları;

Euro 2012 Chrome Eklentileri;

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi