Doktorlar ve tıp öğrencileri için ücretsiz Apple uygulaması!

Doktorlar ve tıp öğrencileri için ücretsiz Apple uygulaması!
Tıp doktoru ve öğrencileri için oldukça önemli bir uygulama...

Tıp doktoru olma yolunda önemli bir adım. Doktorlar ve tıp öğrencileri için geliştirilen uygulamalardan biri olan "Interactive Anatomy" ile iPad yada iPhone üzerinden tüm vücut parçalarının ismini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Hatta doktorlar hastalarına daha iyi bilgi vermek için karmaşık olan bu bilgileri tablet üzerinden gösterebilir.

Yazılım geliştirici 3D4Medical vücudun ayrıntılı görüntülü özelliğini geliştirdi. Interactive Anatomy adındaki bu uygulama iskelet sistemi uygulaması alanında 2011 yılında iTunes'daki en iyi 5 uygulamadan biri seçildi.

Aşağıda bu uygulamanın iPad üzerinden kullanılmasını gösteren videoyu izleyebilirsiniz. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi