Doğru mu Yanlış mı?

Doğru mu Yanlış mı?
Sadece iki seçeneğimiz var. Doğru? Yanlış?

Doğru mu yanlış mı, basit anlamda size soru soran ve sorulara doğru ya da yanlış olarak cevap verilen bir uygulama. Veri tabanında fazla sayıda soru bulunmamasına rağmen zaman içerisinde artacağı aşikar. Kullanım sırasında bazen aynı soru iki kez üst üste karşınıza gelebiliyor ben pek şikayet etmedim kolay puan almanın bir yolu:) 

Anasayfada ayarlar bölününden kullanıcı adınızı ve soruların yazı boyutunu düznleyebilirisiniz. Uygulama ayrıca oyunlarınızın istatistik bilgisini de tutmakta. Yaptığınız yarışmalarda kaç soruyu doğuru bildiniz, kaç yarışma yaptınız, ne kadar puan aldınız bunların hepsine 'İstatistikler' bölümünden ulaşabilirsiniz.

Uygulama ayrıca IOS için de mevcut ancak biraz farklı bir tasarıma sahip. Mantık ve prensip aynı sadece uygulamanın ara yüzü farklı. Galeride ilk görseller Android versiyonuna diğerleri ise IOS versiyonuna ait.

Android uygulamasını indirmek için tıklayabilirsiniz.

IOS uygulamasını indirmek için tıklayabilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi