Dinosaur War

Dinosaur War
Dinazor devrinde ordunuzu ve kasabanızı yönetin.

Dinazorlar devrinde kasabanızı ve ordunuzu yönetebildiğiniz bir strateji oyunu. Oyun boyunca kaynakları toplayıp, sürekli ordu üretmeniz gerekmekte. Oyunda her gün bir adet yumurta hediye gelmekte. Bu yumurtalarda kaynaklardan, dinazorlara değişik hediyeler gelmekte.

Belirli levellerde köyünüzün sınırlarını genişletmek için savaşabilirsiniz. Oyunun bir de arena bölümü var burada online gerçek kullanıcılar ile savaşabiliyorsunuz. Arenada galip olursanız fazladan bir yumurta kazanıyorsunuz. Son güncelleme ile gelen bir yeni özellik daha var. Oyunu açık tuttuğunuz her 5 dakika için size bir hak verilmekte. Bu sayede ordunuzu ve zırhlarınızı şansınıza bağlı olarak seçebiliyorsunuz. Yapılan savaş sonucunda kaynak kazanma şansı buluyorsunuz.

Oyunda sürekli aktif olmak zorunda değilsiniz ancak ne kadar çok oynarsanız o kadar yararınıza olacaktır. Strateji sevenlerin özellikle oynaması gereken bir oyun.

 

Android için tıklayın.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi