DigiGuide ile TV keyfinizi arttırın!

DigiGuide ile TV keyfinizi arttırın!
DigiGuide ile ara, izle, kaydet, hatırlat!

Digitürk iPhone uygulaması Digiguide ile tüm hafta ya da gün içerisinde ne izleyeceğinizi düşünmekten, yüzlerce yayın arasında ilginizi çeken programları seçmeye çalışmaktan, yayın saatini unutup çok izlemek istediğiniz bir filmi kaçırmaktan kurtulun. İlginizi çeken programlara kolayca erişir, fragmanlarını izler ve eğer kaçırmak istemediğiniz bir program varsa kayıt yapma özelliği olan Digiturk Plus kutusuna da sahipseniz iPhone unuzdan dilediğiniz program için kayıt emri gönderebilirsiniz. Digiturk Plus cihazınızın evinizde elektriğe takılı olması bunun için yeterli. Ben her hafta başı izleyeceğim yayınlara DigiGuide ile kaydet emri veriyor ve zaman buldukça reklamsız olarak izleyebiliyorum. (Reklamları ilerletmek kumandanız ile çok kolay)

Benim gibi yoğunsanız ve biraz unutkansanız Digiturk yayını için hatırlatma hizmetinden de DigiGuide ile yararlanabilirsiniz. Sonuç olarak zamanı verimli kullanmak ve TV izleme keyfinizi arttırmak istiyorsanız DigiGuide iPhone uygulamasını kullanın. (Kayıt yapma özelliği olan Digiturk Plus'ı da kesinlikle atlamayın.)

DigiGuide'ı indirmek için lütfen tıklayınız!

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi