Diablo 3'ün çıkış tarihi belli oldu. Şubat 2012′de geliyor.

Diablo 3'ün çıkış tarihi belli oldu. Şubat 2012′de geliyor.
Oyun severlerin 12 yıllık hasreti bitiyor. Best Buy kendi web sitesinde bu ürünün şubat ayında deposunda olacağını belirtiyor.

Best Buy mağazası  Rochester ve Minnesota’da bununla ilgili bir afiş bastırmış. Ayrıca, geceyarısı açılışı için bir geri sayımı eklenmiş. Bu durum Diablo 3‘ü 12 yıldır bekleyen hayranlar için çok sevindirici bir haber olarak zirvelere taşındı. Her ne kadar Best Buy bu atılımı yapsa da, Blizzard‘dan henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmedi. Best Buy’ın internet mağazasında da böyle bir satış mevcut. Buraya  tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yine aynı şekilde, shop.gameplay.co.uk‘da Diablo 3‘ün satışını duyurmuş. Buradaki Diablo 3, 3 Şubat 2012′de çıkacak. Bu tarih aksaklıkları nedendir bilemiyoruz ve bu durum ortaya belirsiz bir düşünce atmaya bile yetiyor, ama ortada bir yanlış anlaşılma mı var, çok merak ediyoruz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi