Diablo 3'e bir erteleme daha

Diablo 3'e bir erteleme daha
Merakla beklenen Diablo 3'e yeni bir erteleme.

Çıkış tarihi tam olarak yılan hikayesine dönen Diablo 3 en son Şubat sonu gibi raflarda yerini alacağı açıklanmıştı. Fakat Blizzard'ın açıklamasına göre bu pek bu şekilde olmayacak.

Açıklama göre 2012 ilk çeyreğinin sonuna doğru Diablo 3 raflarda yerini alacak. Uzun zamandır merakla beklenen oyunun sürekli erteleniyor olması Diablo 3 hayranlarını oldukça üzecek gibi.

Diablo 3'ün yanı sıra dünyanın en çok oynanan oyunlarını üreten Blizzard, oyun sektöründe çok başarılı işlere imza attı. Diablo 3 ün de bu şekilde olacağından kimsenin kuşkusu yok. Hatırlatmakta fayda var Activision Blizzard World of WarCraft'ın üreticisi ve 10.2 milyona yakın online bir oyuncu kitlesine sahip.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi