Death Rally

Death Rally

Death Rally muhteşem bir ölüm yarışı oyunu. Death Race filmden etkilenerek yapılmış hatta başlangıcında bile yakalanıp hapse düşmeniz ile başlıyor oyun. Değişik bir araç geliştirme şekli var. Kazandığınız puanlarla aracınızı daha da hızlandırabilir güçlendirebilirsiniz ancak o yarışta hangi aracı kullandıysanız ve hangi ekipmaları kullandıysanız o yarışta kazandığınız paranın tamamını bunlar için harcamak zorundasınız. 

Yeni silahlar ve araçlar yarışlar boyunca topladığınız parçalar ile açılmakta. Yeni bir aracı açmak için o aracın tüm parçalarını toplamamız gerekmekte. Parayla sadece yeni aldıklarınızı geliştirebiliyorsunuz. Pistler de ara ara tersine ya da döndürülmüş olarak karşınıza çıkabilmekte. Tex Match adlı pist ise tam bir arena. Bu piste PvC yapıp bir deathmatch oynuyorsunuz. Belli bir süre sonunda en çok öldüren kazanıyor. Yarışlar boyunca yollardaki kutulardan para, sağlık ve cephane toplayabilirsiniz ve toplamalısınızda ihtiyacınız olacaktır.

Toplam 8 araç, 9 farklı silah ve bu silahların ve araçların levellerini de işin içine katarsak bir hayli uzun bir oyun. Üstelik bazı şeyleri gerçek para ile alabilirsiniz ancak buna ihtiyaç duyacağınızı pek sanmam. Pek çok mobil oyunun aksine Death Rally'de araçlar ve ekipmanlar sizi sıkmayacak sıklıkta açılmakta. Günlerce bir araç açmak için yarış yapmanıza gerek yok.

Single player ve multiplayer olarak Game Center ile internet üzerinden oynanabilen bu oyun size heyecanlı dakikalar yaşatacak. Oyunun ekran görüntüleri için galeriye göz atabilirsiniz.

Android için oyunu buradan indirebilirsiniz

IOS için oyunu buradan indirebilirsiniz

 

Tex Match

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi