Çocuklara zeka oyunu

Çocuklara zeka oyunu

Piperoll şu sıralar en çok indirilen ücretsiz uygulamalarda ilk 10'dan çıkmıyor. Uygulamayı sizin için inceledik. İlk turda oyunun aslında güzel bir oyun olduğunu düşünsekte ne yazık ki bu düşüncemiz uzun sürmedi. 

Oyunda evinizin su,kanalizasyon yapısını bağlıyorsunuz. Borular dönsede hareket etmiyorlar. Yani evden çıkan boruda su bağlantısı için her boru doğru yöne bakmalı ve birbirleri ile bağlanmalı. 

Açıkçası çok güzel bir düşünce ve zevklide ilk turlar, ama ne yazık ki çok geçmeden farkediyorsunuz ki tüm borular zaten tek bir yere bakabilir yani oyunda zorlama düşünme gibi bir özellik yok.  Bu kadar çok indirilmesinin nedeni olarak oyunun ücretsiz olmasının etkisi büyük. Oyun çocuğunuza veya yiğeninize (10-12 yaş) çok uygun bir oyun çocuğunuzun hem zevk ile oynayacağı hemde oynarken ve başarırken mutluluk yaşayacağı bir oyun.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi